LACOM

http://www.lacom-online.de/

 

LACOM dünya çapında mükemmel laminasyon ve kaplama makineleri ile bilinir. Yüksek kalite standardımızı paylaşan ortaklar ile çalışmaktayız. Terzi usülü size özel üretilen makine sistemlerimiz, sizlere maksimum esnekliği, verimliliği ve kaliteyi sunmaktadır. 

Farklı endüstriler ve uygulamalar için makineler tasarlamaktayız. Teknolojimiz, bütün ticari ve teknik ihtiyaçlarınızın karşılanacağının garantisidir. 

Ürünlerimiz ile laminasyon ve kaplama teknolojisindeki yeni mihenk taşlarını belirlemeye devam ediyoruz


Uygulama Alanları

Uygulama Sistemleri

Makine Sistemleri

 

 

 


LACOM Hakkında

Lacom GMBH, ekstrüzyon, silindir ve robotik laminasyon ve kaplamada pazar lideri olan, Laucheim, Almanya merkezli özel bir şirkettir. 

Önde gelen kompozit malzeme üreticileri, on yıllardır makine ve ekipmanlarımızın performansına güveniyorlar. 

Odağımız, laminasyon ve kaplama teknolojilerinin yanısıra otomasyon ve robotik teknolojilerinin de geliştirilmesi, üretimi ve global satışıdır. Yetenekli ve motive uzmanlarımız, moder üretim teknikleri ve en iyi malzeme ile birleşerek laminasyon ve kaplama alanında yeni teknolojiler, trendler ve standartlar yaratmamızı sağlar. 

En büyük hedefimiz müşterilimize kendi üretimleri için en iyi teknik ve ekonomik koşulları sağlamaktır. Prosesin sürdürülebilirliği ve karlılığı ile beraber doğal ve beşeri kaynaklara özen prosedürümüzün başlangıç noktasıdır.