Tıkla
Aşağı Kaydır
brückner germany mavi logo

Brückner

BRÜCKNER Grup, 75 yıllık kültür ve tecrübesiyle dünya çapında makine üretimi ve mühendisliği ile hizmet veren, bir aile firmasıdır. Bu kültürü, uzun dönem başarı ve sürdürülebilir büyüme hedefleri ile devam ettirmektedir. Brückner tekstil makineleri, yaşam döngü maliyeti olarak en verimli makinelere sahiptir ve fabrikalarınızda uzun süre sizlere kaliteli hizmet vermektedir.
iteks brückner ramöz power frame yeni tekstil mavi kumaş fabrikası yerleşimi

Brückner Tekstil Çözümleri

Dokuma ve örgü kumaşların: kurutması, fikse işlemleri, kürleme, kontinü boyama ve sanfor işlemlerini uzun ömürlü ve yüksek kaliteli Almanya üretimi makinelerimiz hizmetinizdeyiz. Uzun yıllara dayanan tecrübe birikimi ile teknoloji ve bilgi paylaşımına ortak olacaksınız.

Brückner Teknik Tekstil Çözümleri

Brückner teknik tekstillerin terbiyesinde de sizin çözüm ortağınızdır.  
Halı, tekstiller, cam elyaf kumaşı, folye ve nonwoven, branda, black–out, suni deri, tarpulin ve ilan panoları, zemin kaplamaları, cam elyaf ağı, suni çim, nonwoven gibi ürünlerin kaplanması, kurutması ve fiksesinde uygun teknolojik çözümlere sahiptir.

Brückner Halı Çözümleri

Brückner, 6m'ye ulaşan çalışma enleri zemin kaplama - halı malzemelerin terbiyesi, kaplanması, baskı - boyama ve yıkama sonrası kurutma işlemlerini yapan makineler üretmektedir. Isı ve hava dağılımının her yerde eşit olması ve kumaş hareketinin kesintisiz sağlanması ancak Brückner hatları ile mümkündür. Üretimdeki maliyet tasarrufu ve toplam yatırım geri dönüşünde bu konuda öncüdür.

İLETİŞİM

Detaylı Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın

İLETİŞİM
İLETİŞİM