Tekstil Sektöründe Öncü Çözümlerimiz

40 yıllık tecrübemiz ile tekstil sektörünün öncü markalarını temsil ediyoruz ve sizlere en verimli çözümlerimizi sunarak üretimlerinizdeki başarınıza ortak oluyoruz.

ÇÖZÜMLERİMİZ

Brückner

75 yıllık birikimi ile tekstil ve teknik tekstilller alanlarında imal etmekte olduğu makine ve hatlarla; kurutma, fikse, kontinü boyama, kaplama, laminasyon, fonksiyonlaştırma gibi işlemlerin uygulanmasını sağlar.
 1. Ramözler
 2. Serbest Kurutma
 3. Sanforlar
 1. Hava Temizleme
 2. Teknik Tekstiller
 3. Halı Apre Makineleri

Fongs

Fongs markası kumaş ve bobin boyama tekstil makineleri üretmektedir. Bobin boyamada patentli ALLWIN teknolojisi ile; bu alanda, en az su ve tekrarlanabilir parametreler ile işlem yapabilen başarılı bir uygulamadır. HT yatay pipo tipi kumaş boyama makineleri, hassas ve otomatik bir şekilde yüksek kaliteli kumaş boyama ve yıkama işlemleri gerçekleştirerek, günümüzün tekstil sektörünün hassas kumaş boyama ihtiyaçlarını karşılamaktadır.
 1. Kumaş Boya Makineleri
 2. İplik-Bobin-Çile Boyama Makineleri
 3. Basınçlı Bobin Kurutma

Then

Then markası, tekstil sektöründe hava teknolojisi ile kumaş boyayarak yeni bir alan açtı. Tencel, Lyocell, Modal, Cupra gibi yeni nesil elyaflara boyamayı mümkün kılan Then, su ve kimyasal kullanımını azaltarak hem ekonomiye hem de çevreye katkıda bulunuyor.
 1. Havalı (Airflow) Kumaş Boyama Makineleri
 2. Boyahane Otomasyon Sistemleri

Goller

Goller, uzun yıllara dayanan tecrübesiyle dokuma ve örme kumaşların kontinü yaş terbiyesini en doğru ve ekonomik şekilde gerçekleştirir. Çevre dostu Goller teknolojisi, minimum su ve elektrik kullanarak kumaşların ön terbiyesini, merserize işlemini, kasar işlemini ve yıkanmasını gerçekleştirir. Bu sayede yüksek kaliteli kumaşlar en hassas ve gerilimsiz şekilde işlenir.
 1. Dokuma ve Örgü Kumaşlar için Kontinü Hatlar
 2. Açık En Kasar, Merserize ve Yıkama Hatları
 3. Pad-Batch Boyama

Erhardt Leimer

1919 yılında kurulan Erhardt + Leimer firma bugün Dokumacılık, kağıt, oluklu mukavva, folyo, tekerlek lastiği, kauçuk, keçe ve baskıcılık sanayisi için kumanda, denetim ve gözetim sistemleri sunan firmalar arasında dünya çapında önde gelen bir firmadır. Hareketli ürün hatları  sistem çözümleri ve otomasyon tekniği en bilinen teknolojileridir.
 1. Atkı Düzelticiler (Örgü, Dokuma, Halı)
 2. Kumaş Tespit, Yönlendirme
 3. Kenar Kesme Ekipmanları
 4. Halat Açma Tüp Kesme
 1. May Sayma ve Kontrol
 2. Teknik Tekstil Çözümleri
 3. Yüzey Kontrol Çözümleri

Osthoff Senge

Osthoff-Senge 1912 yılında Almanya'nın Wuppertal kentinde kurulmuştur ve kuruluşundan günümüze aile şirketi olarak devam olarak etmektedir. Yakma, gaze makinelerinin üretimi üzerinde uzmanlaşmıştır. Osthoff-Senge'in bugün Dünya çapında 3500'den fazla çalışan tekstil makinesi vardır ve bu pazarda dünya lideri konumundadır.
 1. Dokuma ve Örme Kumaşlar için Yakma (Gaze) Makineleri

Andritz

Andritz, yüksek Alman teknolojili kalender makineleri üretimi yapmaktadır. Global ölçekte olan şirketin başlıca ürünleri nonwoven, tekstil ve geri dönüşüm alanlarıdır ve bu alanlarda sizlere özel çözüm sunmaktadır.
 1. S-Roll Basınç Ayarlı Kalender Makineleri
 2. Bölgesel Basınç Ayarlı Özel NIPCO Kalenderler
 3. Özel Tekstil Kalender Çözümleri (Emboss vb)

SPGPrints

SPGPrints dijital ve rotasyon baskı makineleri ile birlikte sarf malzemeler konusunda (şablon, baskı boyaları ve kimyasalları) başarı ile hizmet ve servis sunmaktadır.  Kumaş baskıda çok ince, detaylı ve kaliteli desen baskısı sunmaktadır.
 1. Tekstil Baskı Makineleri
 2. Rotasyon Baskı Makineleri
 3. Magnetli Baskı Makineleri

Unitop Aquacare

Unitop, tekstil sektöründe kostik geri kazanım, arıtma, atık su geri kazanım ve sıfır atık konularında global bir liderdir. Hindistan başta olmak üzere dünya genelinde birçok ülkede kurulu sistemleri ile tekstil firmalarının çevresel etkilerini azaltmalarına ve daha sürdürülebilir bir üretim yapmalarına yardımcı olmaktadır.
 1. Atık Su Arıtmave Geri Kazanım Tesisleri
 2. KostikGeri Kazanım Tesisleri
 3. Buharlaştırma Sistemleri

Wickel Haus Co

Wichelhaus, özel makine imalatlarından komple çözümlere kadar projeler geliştiren ve imal eden uzman firmalardan oluşmaktadır. 110 yıllık tecrübesi olan grup; Otomasyon , tekstil makineleri , özel makineler ve mühendislik hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir. Grup tekstil alanına Atmosferik Jigger ve HT Jigger makineleri imalatının yanı sıra özellikle dokuma fabrikaları için robotik otomasyon sistemleri uygulamaları yapmaktadır.
 1. Jigger Boyama
 2. Atmosferik Boyama
 3. LAB Numune Boyama

ETF

Zemin kaplama endüstrisinde geniş bir imalat çeşitliliği olan firmamız, özellikle tam otomatik halı kesme, sarma ve kenar pahlama alanlarında 75 yıllık bir tecrübeye sahiptir.
 1. Halı, Zemin Kaplamaları Sarım, Kesim, Paketleme Sistemleri
 2. Modüler, Tam Otomasyona Sahip Çözümler
 3. Sarımdan Depolamaya Kadar Kapsamlı Çözümler

Lacom

Lacom -Aumann hotmelt kimyasalları ile laminasyon ve kaplama makineleri konusunda uzunyıllara dayanan tecrübe ve yüksek teknolojiye sahiptir. Tekstil’den halıya, otomotivden medikal ürünlere oldukça geniş bir sektörel yelpazeye hitap eden çözümler sunmaktadır.
 • Dokuma, örme, ev tekstili, teknik tekstiller vb ürünler için hotmelt laminasyon ve kaplama hatları
 1. Patentli çok amaçlı hotmelt uygulama sistemi ile noktasal (gravür) ile     beraber sıvama uygulama imkanı.
 1. Halı ve suni çim gibi geniş en ürünler için özel çözümler
 2. Numune ve laboratuvar tipi çözümler
İLETİŞİM

Detaylı Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın

İLETİŞİM
İLETİŞİM