Halı Çözümlerimiz

Halı sektöründe, terbiye, kaplama, laminasyon ve benzeri ihtiyaçlarınız için, tufting, dokuma, örgü, suni çim, duvardan duvara, dijital baskılı, karo halı tiplerine uygun özel üretim çözümleri sunmaktayız.  

Markalarımızın Halı Çözümleri

Dokuma ve örgü kumaşların: kurutması, fikse işlemleri, curing, kontinü boyama ve sanfor işlemlerini yüksek standartlarda ve ekonomik koşullarda sağlayan Almanya imalatı makinelerimizle hizmetinizdeyiz. Brückner işbirliği ile yalnız makine almayacak; uzun yıllara dayanan tecrübe birikimi ile teknoloji ve bilgi paylaşımına ortak olacaksınız.
 1. Ramözler
 2. Serbest Kurutma
 3. Sanforlar
 4. Hava Temizleme
Erhardt + Leimer ürünleri; halı kesme tesisleri için hareket kontrolü ve yönlendirme, 2 ve 3 silindirli yönlendirme sistemleri, döner çerçeve sistemi ve sarma istasyonu sistemlerinde kullanılmaktadır.
 1. Kumaş Tespit, Yönlendirme
 2. Halı Kenar Kesme Ekipmanları
 3. Güç Sensörleri
 4. Halı Atkı Düzeltici Sistemi
Halı kaplama, baskı, yıkama tesisleri atık su arıtma ve geri kullanım tesislerinde büyük tasarruf sağlamaktadır. Su kaynaklarımızın giderek azalması, su tüketiminde aşırı titizlik, duyarlılık ve sorumluluk gerektirmektedir. Unitop; su kullanımının yüksek miktarlarda olduğu tekstil sektörü başta olmak üzere, ilaç sanayi, ağır metal sanayi gibi alanlarda kullanılan atık suyu arıtarak, %95 ulaşan oranda geri kazanımını sağlayan teknolojiler imal etmekte ve uygulamaktadır.
 1. Kostik Geri Kazanım Tesisleri
 2. Atık Su Arıtma ve Geri Kazanım Tesisleri
 3. Buharlaştırma Sistemi
Zemin kaplama endüstrisinde geniş bir imalat çeşitliliği olan ETF, özellikle tam otomatik halı kesme, sarma ve kenar pahlama alanlarında 75 yıllık bir tecrübeye sahiptir. Halı sektöründe deneyimli ve uzman mühendislik çözümleri sunmaktadır.
 1. Halı Zemin Kaplamaları
 2. Otomatik Sarım, Kesim, Paketleme Sistemleri
 3. Modüler, Tam Otomasyona Sahip Çözümler
 4. Sarımdan Depolamaya Kadar Kapsamlı Çözümler
İLETİŞİM

Detaylı Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın

İLETİŞİM
İLETİŞİM