Motor sistemleri üretimlerin temel itici güçlerinden biridir. Motorların hızlı, basit, verimli ve güvenli olması istenir. Erhardt Leimer’ın yeni lineer (AG Drives) ve döner motorları (AD Drives) ile pozisyon, hız ve tork kontrolünü ileri seviye hassasiyette gerçekleştirerek Endüstri 4.0‘da yeni standartlar tanımlıyoruz.
ITEKS - İnter Tekstil 40. yıl dönümünü, 4-8 Haziran 2024 tarihleri arasında İstanbul'da düzenlenen ITM 2024 Uluslararası Tekstil Makineleri Fuarı’nda büyük bir coşkuyla kutladı. Fuar boyunca ITEKS standı, tekstil sektöründen gelen çok sayıda ziyaretçiye ev sahipliği yaptı.
Fire tekstilin hemen her alanında kaçınılmaz olan ve hesaba katılan bir unsur olsa da işletmeleri her zaman zorlayan bir ek maliyet oluşturur. Doğru teknoloji ve doğru çözümlerle fireleri azaltmak mümkündür.
İnter Tekstil olarak, her sene olduğu gibi bu sene de tekstil sektörünün önde gelen buluşma noktası olan ITM 2024 Uluslararası Tekstil Makineleri Fuarı'na katılıyoruz. 4-8 Haziran 2024 tarihleri arasında İstanbul Tüyap Tüm Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek fuarda, en güncel teknolojilerimizi, yenilikçi ürünlerimizi tanıtmak ve sürdürülebilir çözümlerimizi sunmak için sizleri Salon 12, Stand 1208B'de bekliyoruz.
2023 yılı küresel ekonomideki dalgalanmalar ve artan maliyetler nedeniyle Türk tekstil sektörü için zorlu geçti. Analizler, Türk tekstil sektörünün önümüzdeki dönemde Avrupa pazarı dışındaki yeni pazarlara ağırlık vereceğini öngörüyor.
Haber Bülteni